MevsimTek Mekanik

MevsimTek Mekanik firmamız 01.04.2022 Yılında İstanbul İli Avcılar İlçesinde Kurulmuştur. Kurucusu İstanbul Üniversitesi Tbmyo / İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Teknolojisi Mezunu Hasan Emre DURMAZ’ dır. 

Kuruluş sürecinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak adına profesyonelliği ve eğitimi ön planda tutarak müşterimizin gerek satış gerek satış sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

 

1995 Yılı İstanbul ili doğumlu Hasan Emre DURMAZ, 11 Yaşında Alarko Grubuna bağlı Toshiba Yetkili Klima Servisinde Çırak Olarak Meslek Hayatına Başlamıştır. 

Eğitim hayatına mesleki becerileri doğrultusunda Lise Öğrenimi Bağcılar Endüstri Meslek Lisesi /İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Bölümünde Devam Etmiştir.

Devamında İklimsa Yetkili Servisi, KURTULAN MÜHENDİSLİK Firmasında Mesleki Hayatına ve Eğitime Devam Etmiş Olup. İstanbul Üniversitesi’nden Mezun Olarak Ticari Hayatına Başlamıştır.

MevsimTek Mekanik
VİZYONUMUZ

Teknolojik anlamda profesyonelliğimizi arttırarak, kalabalık yetersiz teknisyenlerin dışında küçük kadromuz ile daha profesyonel ve müşteri memnuniyeti arttırılmış sonuçlar elde etmek.

MİSYONUMUZ

Sektöre değer katmak, kaliteli hizmeti kullanıcıyla buluşturmak ve kaybedilmiş usta müşteri güvenini tekrar kazandırmak.

ÖĞRETEN İŞLETME

Türkiye genelindeki kendi imkanlarıyla bizlere ulaşan öğrenci ve öğrenci adaylarımıza mesleki ve kariyer planı için her konuda bilgi paylaşımı yapıyor mesleki hayatlarında daha başarılı olmaları için tüm mücadelemizi veriyoruz.